PAKIET ADVANCED OPEN WATER DIVER

SSI Advanced Open Water Diver to kolejny rekreacyjny stopień na ścieżce do uzyskania poziomu SSI Master Diver i obejmuje cztery SSI Digital Kit dla specjalności nurkowych SSI. Po ukończeniu czterech kursów specjalności nurkowych SSI, które cię interesują i zalogowaniu 24 nurkowań w wodach otwartych, wraz z certyfikatami specjalności automatycznie otrzymasz certyfikat uznaniowy SSI Advanced Open Water Diver.

Czas na kolejny krok – głębokie wraki czekają na swoje odkrycie…

Przepływający obok Napoleon łypie okiem, jakby chciał zapytać – co Ty tutaj robisz ? 30 metrów pod powierzchnią wody, swobodnie oddychasz z automatu, zawieszony nieruchomo w toni. Patrzysz jak z ładowni zatopionego wieki temu okrętu wypływa murena. Podekscytowany płyniesz dalej zachwycając się pięknem ukrytego świata. Nikt już nie zabierze Ci tych chwil – zostaną na zawsze w Twojej pamięci.

Program SSI Advanced Training

Program szkoleniowy SSI Advanced Training oferuje certyfikowanym nurkom możliwość odkrywania nowych zainteresowań w nurkowaniu oraz rozwijania umiejętności i zdobywania doświadczenia. Kiedy opanowałeś już podstawowy zakres umiejętności, który zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo pod wodą, nadszedł czas na rozszerzenia swoich nurkowych aktywności. Doświadcz nowych wyzwań, podróży nurkowych, odkrywania nieznanych środowisk i przeżywania przygód.

FAKTY

Minimalny wiek:10
Wymagania wstępne:Patrz indywidualne wymagania wstępne
Zajęcia teoretyczne:Różne
Zajęcia basenowe/w ograniczonym akwenie:Różne
Nurkowania w wodach otwartych:24 (minimum 8 w ramach kursu)
Maksymalna głebokość szkolenia:Różne
Sugerowany czas trwania:Różne
Proponowane specjalizacje :
PB + DEEP + NITROX
+ NAVIGATION
cena :
Standardowy
powyżej 2 osób
2250 zł
Indywidualny
1 lub 2 osoby
3375 zł
Cena nie obejmuje wypożyczenia sprzętu oraz dojazdu na miejsce nurkowe
Licencja w wersji plastikowej karty + 50 zł/szt