OPEN WATER DIVER – kurs podstawowy

 

 

 

 

 

 

Rozpocznij swą przygodę z nurkowaniem!!! Zaraz po pierwszych zajęciach i zapoznaniu ze sprzętem, spotkamy się na basenie.Tam w bardzo bezpiecznych warunkach, nauczymy Cię podstawowych ćwiczeń łącząc program szkoleniowy z niezwykłą frajdą 😉

Kurs Open Water Diver uczy kursantów podstawowych umiejętności oraz gwarantuje wiedzę teoretyczna, wystarczającą do przeprowadzenia samodzielnych nurkowań z partnerem na wodach otwartych. Składa się z trzech modułów: sekcji basenowej, opanowania wiedzy teoretycznej i nurkowań szkoleniowych na wodach otwartych.

Certyfikat Open water Diver uprawnia do:

1. Nurkowania z partnerem bez nadzoru stosując się do limitów związanych z ich wyszkoleniem.

2. Nabycia sprzętu nurkowego,zestawów powietrznych oraz innych usług nurkowych.

3. Kontynuowania szkolenia na nurkowaniach specjalistycznych SSI.

-Nurkowania basenowe: szkolenie basenowe spełnia dwa podstawowe cele. Po pierwsze, podczas zajęć opanujesz podstawowe umiejętności niezbędne każdemu nurkowi ( potrzebne w mało prawdopodobnej sytuacji pojawienia się problemu).Po drugie wzmocnisz i utrwalisz wiedzę poprzez praktyczne jej zastosowanie.

-Sesje teoretyczne: sesje teoretyczne służą przekazaniu zasad, procedur i podstawowych informacji. Podczas kursu odbywa się 5 sesji teoretycznych, wiedzę możesz opanować przy pomocy podręcznika, filmu video oraz w trakcie wykładów.

-Nurkowania szkoleniowe na wodach otwartych: stanowią podsumowanie nurkowań basenowych i sesji teoretycznych – podczas tych nurkowań zastosujesz w praktyce zdobytą wiedzę i umiejętności, które znasz juz z zajęć basenowych.

KLUCZOWE STANDARDY:
Minimalny wiek: 15 lat ( 10 lat dla nurków Juniorów Open Water Diver)
Ilość nurkowań szkoleniowych: minimum 4 ( 2 dla kursu Scuba Diver)

Rodzaj kursu :cena :
Standardowy powyżej 2 osób2690 zł
Indywidualny
1 lub 2 osoby
3575 zł

Licencja w wersji plastikowej karty + 80 zł/szt